Dynacord F8 & F150

Shitet nga: Sead Sot 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Dynacord F8 dhe F150 çmimi per cop 600€ f1153 cmimi 1400€
Tel +38344697108
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim