RCF 8001S

Shitet nga: Sead Sot 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shes 2 basbina Rcf 8001s shum te fuqishem 1000wat, jan pasive me krosower.
1000 Watt power handling
133 dB max spl
18" woofer, high power 4" voice coil
Low pass xover and high pass output
Acoustical Specifications
Frequency Response -10 dB: 40 Hz ÷ Xover p. kHz
Max SPL @ 1m: 134 dB
Power Handling: 1000 Watt
TRANSDUCERS
Woofer: 18" woofer, 4" voice coil
Nominal Impedence: 8 Ω
INPUT SECTION
Input connector: Speakon
CABINET
Cabinet Material: Baltic birch
Hardware: 2xM10 for kart
Handles: 2 side
Pole Mount/Cap: Yes
Colour: Black
PHYSICAL SPECIFICATIONS
Height: 700 / 27.55 mm/inch
Width: 520/ 20.47 mm/inch
Depth: 700 / 27.55 mm/inch
Net Weight: 50 / 110.23 Kg/Lbs


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim