Kombe VW T4 dizel viti fundi 97

Shitet nga: rexhep 11 Pri 06:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 650 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina ndërtimi
kombi t4 kamionet eshte i mir dhe regjistrim ka deri me 26 maj viti fundi 97 2.4 dizel ne ket numer mund te thirni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim