Maqina komplet per punimin e mermerit dhe granitit

Shitet nga: Dini 1 04 Shk 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina ndërtimi
Maqina komplet per punimin e mermerit dhe te granitit
Gjithashtu ni maqin per shkrimin mbi gur te vorrezeve.
Maqinat gjinden ne Zvicerr qmimi esht ne vend ne zvicerr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim