Shes Bagerin 3.5 ton Comatsu

Shitet nga: Xhemajli 18 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina ndërtimi
Shes Bagerin te tipit Comatsu i cili esht 3.5 ton, i prodhuar ne vitin 1988.
Bageri esht ne gjendje mesatare.
Bageri ka 4 korpa 30cm,40cm,60cm dhe korpa rrafshuese hidrualike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim