Shes Bagerin Comatsu 3.5 ton

Shitet nga: Xhemajli 09 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina ndërtimi
Shes bagerin 3.5 ton Comatsu i vitit 1988
Bageri esht ne gjendje mesatare
Ka korpat duke filluar prej 30cm,40cm,60cm dhe rrafshuese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim