mercedez benz 190

Shitet nga: blerim 30 Dhj 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina udhëtimi
esht ne qendje te rregullt dhe esht i qlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim