shes rimorkio

Shitet nga: Dardan 19 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Pjesët rezerve
shitet rimorkio per kamion autobus dhe makina tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim