VW T4 Kombi -01

Shitet nga: Shyqeri Krasniqi 09 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Rahovec
Shitet kombi vw t4 me vit prodhimi 2001 2.5 diezell RKS deri ne muajin qershor airbeg abs centrall goma4 tereja alufellne shum i paster si brenda dhe jasht ne gjendje shum shum te mir per me shum 044229912 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim