Univerzal Mbledhse Barit Dilli

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Univerzal 25 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina korrëse
Mbledhse Barit Lule Dilli qe mbledh dhe shkep si dhe shkapurit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim