Univerzal Rotokosa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Univerzal 25 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina korrëse
Rotokosa 1.35 dhe 1.65
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim