AGROFER - PJATORE ME 20,24 DHE 28 DISKA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shiten pjatore me 20,24 dhe 28 diska. Disqet jane prodhim italian.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane te tel:

044 230 555
044 117 243
049 564 245


AGROFER- Rahovec
www.agrofer-ks.com


JU MIREPRESIM!

Telefonatat mund ti beni prej ores 08:00-20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim