AGROFER - Ngarkuese plehu per traktor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shitet ngarkuesja me hidraulik per traktor. Mund te perdoret per ngarkimin e plehut organik si dhe ngarkim te dheut.


Per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane te tel:

044 230 555
044 117 243
049 564 245

AGROFER-Rahovec
www.agrofer-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim