AGROFER - ROTOKOSA 135 & 165 me garancion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shiten Kosa 135& 165 me kardan prodhim TURK dhe POLAK

044 230 555
044 117 243
049 564 245

AGROFER-Rahovec
www.agrofer-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim