AGROFER - Rrafshuese e dheut & pastruese per bore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shitet rrafshuesja e dheut dhe pastruesja per bore. Mund te kthehet ne cfaredo pozite qe deshironi.


Per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane te tel:

044 230 555
044 117 243
049 564 245

AGROFER-Rahovec
www.agrofer-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim