AGROFER Shperndarese e sanes me rrypa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shiten shperndarese e sanes me rrypa ( grabuja me rrypa) 1.8 dhe 2metra


044 230 555
044 117 243
049 564 245

AGROFER-Rahovec
www.agrofer-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim