AGROFER - Freza automatike me senzor per vreshta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Freza automatike me senzor mund te perdoret per vreshta dhe pemishte


Per me shume informata:
044 230 555
044 117 243
049 564 245
www.agrofer-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim