AGROFER - Shperndarese plehu 300L , 400L , 500L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shiten shperndarese te plehut 300L,400L,500L me kazan te metalit dhe plastikes.

Per me shume informata:
044 230 555
044 117 243
049 564 245

AGROFER-Rahovec
www.agrofer-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim