Freiz - GOLDONI

Shitet nga: Nevruz 11 Mar 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shes freizen e prodhimit Italian, Goldoni.

Freiza eshte ne gjendje shume te rregullt dhe e gatshme per pune.

Per me shume Informata:

049/634-048
044/400-503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim