Freze 6 briska ne vije , kardan me llamelle www...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UNION ntp 10 Shk 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
shiten te gjitha llojet e roto frezave me dhemzore vetem , me 6 brisqite ne vije si dhe kardani me llamelle siguruese. 1.65/ 1.80/ 2.00

per me shume informata vizitoni faqene tone ne ...,,....
www.union-ks.co.

044-200-858...../
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim