Grabuja bari 2 m www.union-ks.co

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UNION ntp 04 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
shiten grambuja me rrype 2 m. dhe 1.8 m..kontakti 044-200-858....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim