Kosa Per Golldon , Mondial

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROSTAR 10 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Kosa per goldon si dhe per mondial .
Tejet e pershtatshme per perdorim. I pershtatet terreneve.
Kosa esht prodhim Italian.
1 Vjet Garancion !
Per me teper informata ne kontaktoni ne email infoagrostar@yahoo.com ose ne numrat e telefonit 044 501 817ose ne 049 150 496
Gjendemi ne Hyrje te Rahovecit ..
Ju mirepresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim