Pluugj IMT-755.3 nk dhe VK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UNION ntp 04 Shk 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shiten te gjitha llojet e pllugjve IMT -755 NK dhe VK .

per me shume informata vizitoni faqen tone .......www.union-ks.co.


044/200-858..........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim