Roto kosa 1.35 -1.65-1.85

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UNION ntp 14 Maj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
SUPER OFFERTE ME QMIME SUPER TE VOLITSHME

Shesit te gjitha llojet e roto kosave per traktora 1.35-1.65-1.85

Proghim gjerman Fabrika ne poloni me 3 briska ne disk kositja eshte optimale munte te behet me 4-5-6 briska ne diske por me shume se 3 briska ne disk gjegjesisht 6 briska ne kose kositja nuk eshte optimale , dhe vjen deri tek bluarja e teper e barit apo deteljines,

Dhemzorret i ka ne kosinus qe tregone ne kvalitetit dhe qendrueshmerin e punes ,
zhurma tek keta kosa eshte ne perputhje me certigikaten evropijane e cila posedon edhe me shkrim me deklarate . e cila vjen me qdo kose...

Distributore kryesor per Kosove-Serbi-Maqedoni-Shqiperi UNION ntp -Rahovec

Garancioni eshte 12 muaj....

per me shume informata ne www.union-ks.co
mob-044 200 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim