Rotokosa

Shitet nga: Univerzal 25 Jan 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Rotokosa 1.35 dhe 1.65 me kardan me licence Gjermane Deutz Fahr 12 muaje garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim