Shperndarse Plehit dhe Fares

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Univerzal 19 Gsh 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shperndarse Plehit dhe Fares me kardan
12 muaje garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim