Sterpikse 330 l dhe 440L www.union-ks.co

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UNION ntp 04 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
shiten te gjitha llojet e sterpikseve 330L dhe 440L......

kontakti 044-200-858.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim