plugje 3 rendore per patate dhe miser

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UNION NTP 04 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
plugje 3 rendor per prashitjen e patateve dhe misrit...

044200858
www.union.ks.co
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim