AGROFER - Motokultivator me kosë dhe frezë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Moto-kultivatorë
Motokultivatori MF360 me kosë dhe frezë i pershtatshem per pune ne terene te ndryshme si ato malore dhe rrafshina. Shpenzime i ka shume te vogla dhe eshte shume efikas ne pune.

Per me shume informata:

044 230 555
044 117 243
049 564 245
www.agrofer-ks.com
https://www.facebook.com/Agroferi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim