Frezi i traktorit 1.65

Shitet nga: Agron 13 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet frez i traktorit ne gjendje shum te mir pune si dhe pllugu me ni umi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim