Guldon shitet me 2 motora

Shitet nga: Hivzi 27 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Moto-kultivatorë
Eshte ne gjendje te rregull ka dy motra kines dhe motorr jugosllav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim