Maqin për bluarjjen e kashtes

Shitet nga: Sejdi 13 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Moto-kultivatorë
Esht ne gjendje te rregullt Ben bluarjjen e kashtes dhe sanes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim