Motokultivatori ne shitje

Shitet nga: Beqir Hoti 20 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Moto-kultivatorë
Motokultivatori eshte ne gjendje te rregullt me dy shtojca ansore, dy goma rezerve si dhe 4 te tjera te hekurit gjithashtu eshte i pajisur edhe me pllug.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim