Shitet Goldoni

Shitet nga: Nuza 27 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Moto-kultivatorë
Shes goldonin me 3 pllugj dhe me frezë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim