Pjes per traktor freza sterpikse

Shitet nga: edon 06 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Pjesët rezerve
Freza sterpikse per traktor shperndarse plehu dhe zor per ujitje per 5 ha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim