Pllugj raber rrotullues

Shitet nga: Baki gashi 15 Shk 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Pjesët rezerve
Shitet pllugu i ardhur nga zvicrra esht ne gjendje shum te mire kemi eshe pllug 755 oregjinal dhe te leskofcit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim