Pllugji

Shitet nga: Baki gashi 07 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Pjesët rezerve
Shes pllugjit te beogradit imt 755 dhe te leskofcit pllugj shum te mir me garancion shiten te beogradit 400 te leskofcit 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim