AGROFER - STERPIKESE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGROFER 08 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shiten te gjitha llojet e sterpikseve 330 L , 440 L . 660 L me krahe pune 8m dhe 10m, me pompe sllovene AGROMEHANIKA dhe me te gjitha paisjet. Posedojne garancion.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat tane te tel:


044 230 555
044 117 243
049 564 245

AGROFER-Rahovec
www.agrofer-ks.com

Telefonatat mund ti beni prej ores 09:00-20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim