HAXHIJAHA GERSHERE ELEKTRIKE PER KITJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 14 Krr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
GERSHERE ELEKTRIKE PER KITJE ,VRESHTARI DHE PEMTARI NE TRASHSI DERI NE 30MM

KAPACITETI I BATERIS ; 8 ORE

www,haxhijaha.com
www.facebook.com/haxhijaha
info@haxhijaha.com
tel.: 029277305
mob.:044604843
Nga e Hena deri te Shtunen 8-16


https://www.youtube.com/watch?v=8rnKrCvglMc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim