Dy rakovica 65 rimork kos dhe making per sillazh

Shitet nga: Zymer morina 03 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
She's dy rakovica 65 jab ne gjendje Shum te mire rimorka kos a dhe makin per sillazh te gjithqka jan ne gjendje te rregullt qimimi I volitshim ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim