Golldon dhe Benas

Shitet nga: Besnik Krasniqi 07 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 350 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shes Gulldonin me dy freza (850 Euro) + Benasin (350 Euro) ne gjendje te rregullt pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim