Gulldon Italjan

Shitet nga: Elvis 11 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Gulldoni eshte i ardhur nga gjermania , ne gjendje te rregullt , shitet me frez dhe pastruse te bores.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim