HAXHIJAHA SHPERNDARESE PLEHU 300L DHE 500L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HAXHIJAHA 08 Gsh 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
SHPERNDARESE PLEHU 300L DHE 500L KUALITET DHE ME CMIMET TE VOLITSHME

www.facebook.com/haxhijaha
www.haxhijaha.com


info@haxhijaha.com

tel 029277305
044604843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim