Kompresor kantat dhe vintilat

Shitet nga: Sejdi 13 Shk 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim