Kositese Bari MTD

Shitet nga: Imer 28 Maj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shiten kositese bari te firmes MTD , te importuara nga Zvicrra . Kositeset jane prodhim Gjerman te reja , kane 1 vit garancion . Kemi lloje te ndryshme te kositeseve , si per nga madhesia e motorit , madhesia e briskut , ka me shpejtesi edhe pa shpejtesi , ndezjen me qeles dhe litar , kemi frez per siperfaqe te vogel te tokes , kemi gjithashtu edhe trimera per prerjen e barit perreth pemeve . Poashtu kemi edhe traktore per kositjen e siperfaqeve me te medha te barit . Qmimet i kemi te ndryshme . Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim