Makinat bujqesore

Shitet nga: Qerim Spahiu 13 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Makinat jane: shkepese e plehut natyral, per bluarjen e kashtes ose sanes, dhe dy motora me nga dy kanta per mjeljen e lopeve. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim