Maqin per sharritjen edhe qarjen e drunave

Shitet nga: Krasniqi 16 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Maqin per prerjen dhe qarjen e drunave.
per meshum te dhena mundesni ne viber mem shkrue.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim