Mbjellse per speca

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH "Halim & Lusha " 04 Tet 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shitet makina per mbjelljen e specave , laknave , etj
2 rendësh.
ben vet hapjen e vijes,mbjelljen,ujitjen dhe mbulimim e rrenjes .
Makina eshte ne gjendje te rregullt pune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim