Mjete bujqsore traktor kos rimork maqin sillazhit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zymer Morina 31 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Shes mjete bujqsore dy rakovica 65 ne gjendje te rregull kos me tanira rimork dhe maqin per sillazh te gjitha jan ne gjendje perfekte te interesuarit munsi me kontaktu ne tel pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim