N.T.P Lindi-1Goma Per Traktora dhe bagera

Shitet nga: N.T.P``Lindi-1`` 12 Qer 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Goma Per Traktora Keta Numra N.T.P Lindi-1 Landovic
275/80R20
6.5R20
14.9R24
11.2R24
405/70R24 (19.0/70R24)
15.5/80R24
480/65R34
540/65R34
9.5R36
11.2R36
13.6R36
540/65R38

Per Momentin Jan Qita Numra Te Gomave

Kemi Edhe Bandashe 15 . 16 . 18 .20 .32 .36

N.T.P Lindi-1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim